Spolupráca jednotiek

Radi podporujeme správne projekty a tiež sme srdciari, preto sme sa rozhodli podporiť našu úspešnú športovkyňu a dvojnásobnú olympijskú víťazku na lyžiach aj snowboarde Ester Ledeckú. Novaservis sa stal hrdým hlavným partnerom Ester Ledecké na rok 2021/2022.

Pri hľadaní nápadu na kampaň v Českej a Slovenskej republike, ktorá by naše značky sprevádzala v najbližšom období, padlo veľa kreatívnych nápadov. Pretože už niekoľko rokov podporujeme významné projekty a športové fandenie nás sprevádza snáď od nepamäti, rozhodli sme sa vtom pokračovať, ale zároveň posunúť odvážne ďalej.

Máme radi silné príbehy a ten Esterin nás chytil za srdce natoľko, že sme ho chceli spojiť s tým naším. Spojenie významnej, cieľavedomej a talentovanej športovkyne s neprekonateľnou vôľou a úspešnej českej výrobnej spoločnosti nám dávalo zmysel natoľko, že sa už druhý rok tešíme zo vzájomnej príjemnej spolupráce. Ester fandí našim úspešným značkám a my zase držíme všetky palce jej „snežnému umeniu“.

 

O Ester

Ester Ledecká je športový fenomén. Ako jediná na svete dokáže kombinovať snowboarding a alpské lyžovanie na tej najvyššej úrovni. Celkom devätnásťkrát vystúpila na najvyšší stupienok v rámci Svetového pohára v snowboardingu, štyrikrát ovládla celkové hodnotenie SP v paralelných disciplínach a je štvornásobnou svetovou šampiónkou. Od sezóny 2019/2020 sa navyše pravidelne umiestňuje na top priečkach v závodoch SP v alpskom lyžovaní.

Na olympiáde v Pchjongčchangu 2018 šokovala svet víťazstvom v superobrom slalome a týždeň nato vyhrala aj svoju parádnu disciplínu, paralelný obrí slalom na snowboarde. Získaním dvoch zlatých medailí v dvoch rôznych disciplínach v rámci jednej olympiády sa nezmazateľne zapísala do olympijskej histórie.

 

Hlavné úspěchy Ester 

LYŽOVANIE
SNOWBOARDING
1x olympijská víťazka v superobrím slalome (2018) 
1x olympijská víťazka v snowboardovom paralelnom slalome
(2022 - ZOH Peking) 
1x víťazka v zjazde SP (2019 – Lake Louise) 
1x olympijská víťazka (2018 – PGS)
1x víťazka v super G SP (2020 – Val d´Isere) 
 4x víťazka celkového hodnotenia SP paralelných disciplín
(2016, 2017, 2018 a 2019)
1x strieborná v zjazde SP (2021 – Crans Montana) 
2x majsterka sveta (2015 – PSL, 2017 – PGS)
1x bronzová v zjazde SP (2020 – Ga-Pa)
20x víťazka závodu SP (PGS, PSL)
1x bronzová v kombinácií SP (2020 – Crans Montana)
2x víťazka Nor-Am Cup (1x PGS, 1x PSL) 
4. miesto v zjazde SP (2019 – Lake Louise)
2x juniorská majsterka sveta (2013 – PGS, PSL)
4. miesto v zjazde na MS (2021 – Cortina d´Ampezzo)
1x strieborná na MS (2017 – PSL)
4. miesto v super G na MS (2021 – Cortina d´Ampezzo)
9x strieborná v závode SP (PGS, PSL)
4. miesto v alpskej kombinácii (2022 - ZOH Peking)
4x bronzová v závode SP (PGS, PSL)
5. miesto v super G (2022 - ZOH Peking)
 
Víťazka ankety Športovec roka ČR (2018)
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Spojenie Ester s našimi najvýznamnejšími značkami vodovodných batérií

S trochou predstavivosti je možné vidieť nejednu paralelu medzi športovým svetom našej lyžiarsko-snowboardovej obojživelníčky Ester a výrobným svetom, v ktorom spoločnosť Novaservis právom žne víťazné vavríny. Esterina usilovnosť a pracovitosť sú zásadnými faktormi úspechu. V jednej osobe výbornej a talentovanej športovkyne sa spájajú dva športy na špičkovej úrovni. Rovnako tak sa aj my snažíme zdokonaľovať naše produkty a technologické postupy, aby sme stále stáli na špici vo svojom obore. Spájame tak do dokonalej harmónie technickú precíznosť, profesionalitu, nadčasový a moderný design, spoľahlivosť aj bezpečnosť. Vďaka tomu si naše produkty obľúbili milióny spokojných klientov nielen v Slovenskej a Českej republike, ale aj v strednej a východnej Európe.

 

 

Vodovodné batérie METALIA vyrobili zlaté české ručičky. Na ich kúpu nebudete musieť siahnuť hlboko do svojej peňaženky. Sú spoľahlivé v každom ohľade. Odvážne a dlhodobo konkurujú aj renomovaným zahraničným značkám. Samotné srdce týchto vodovodných batérií je osadené špičkovou keramickou kartušou KEROX, ktorá garantuje plynulý chod za všetkých okolností. Tých, čo idú na ekologickej vlne určite poteší úsporný polohovací ECO variant.

 

 

Značka TITANIA patrí medzi vodovodné batérie strednej triedy. Stále sa však pohybuje v priaznivej cenovej hladine. Oplýva nadčasovým designom a zaručí Vám vysokú spoľahlivosť. Aj srdce tohto radu vodovodných batérií je osadené špičkovou keramickou kartušou, ktorá Vám garantuje svoje služby po dlhé roky. Ak ste eko fanúšikom, prídete si na svoje. Môžete totiž siahnuť aj po úspornom ECO variante.

 

 

Značka NOBLESS je skutočná noblesná dáma medzi vodovodnými batériami. Jej sebavedomie a technickú precíznosť spoznáte na prvý pohľad. Siahnete po nej, ak ste skutočným „fajnšmekrom“ a dokážete oceniť vzácnu harmóniu medzi krásou a praktickosťou. Aj srdce tohto radu vodovodných batérií je osadené špičkovou keramickou kartušou. Iste je pre Vás potešujúce aj fakt, že Vám po kúpe zostane ešte dosť peňazí aj na ďalšie dizajnové kúpeľňové doplnky;-).

 

 

Značka batérií FERRO je synonymom na spojenie technickej dokonalosti a moderných trendov. Roztancované a farebné flexi kuchynské batérie Vás budú baviť a už sú srdcom mnohých kuchýň. S odvážnym a zároveň ľúbivým designom prináša do Vašej kuchyne dobrú náladu a chuť variť. Ich vzhľad a technická precíznosť prezrádzajú, že tieto série sú určené Vám všetkým, ktorí dokážete oceniť harmóniu krásy a praktickosti.

NAPÍŠTE NÁM
* povinné údaje
Zavrieť

Prihlásenie

Získajte k nákupu nad 50€ fľašu vína zadarmo