Pomáhame

Klub Stonožka Ostrava 

Vážime si všetkých, ktorí s nadšením a láskou pomáhajú ľuďom s hendikepom. Nebýva to len rodina, ale aj dobrovoľníci z radu neziskových organizácií. Napríklad my fandíme Klubu Stonožka Ostrava, ktorá sa snaží pomáhať zdravotne postihnutým ľuďom a ich rodinám tak, aby mohli využívať všetky aktivity bežného života, rozvíjať svoju sebestačnosť a sebarealizáciu nezávisle na sociálnej službe.

Sme radi, že sme mohli "Stonožku" podporiť aspoň vybavením vodovodnými batériami :-)

 

 

Sociálny automobil v Brne

Podporujeme projekt "Sociálny automobil" v Brne, tentokrát ide o dodávku pre POSKYTOVATEĽA SOCIÁLNYCH SLUŽIEB - ZÁMEČEK STŘELICE.

 

 

 

 

 

ZOO Brno

Stali sme sa adoptívnymi rodičmi a prispievateľmi na chov celého radu zaujímavých zvierat v ZOO Brno. Chceme tak pomôcť dobrej veci v našom regióne.

 

 

 

 

Spoločnosť ADRA

Pomáhame spoločnosti ADRA (Adventist Development and Relief Agency), ktorá je medzinárodnou humanitárnou organizáciou poskytujúcou pomoc ľuďom v núdzi.
ADRA Česká republika je súčasťou medzinárodnej siete organizácií ADRA, ktoré pôsobia vo viac ako 125 krajinách sveta. V Českej republike je už od roku 1992.

 

 

 

 

Babybox Znojmo

Pretože nám osud nechcených detí nie je ľahostajný, rozhodla sa naša spoločnosť tiež podporiť projekt budovania Babyboxu v meste Znojme a pomôcť tak zachrániť ľudský život na jeho samotnom počiatku.

 

 

 

 

NAPÍŠTE NÁM
* povinné údaje
Zavrieť

Prihlásenie

Získajte k nákupu nad 50€ fľašu vína zadarmo