Spoliehame sa na teplo z prírody

V záujme ochrany životného prostredia, v ktorom žijeme, sa naše portfólio výrobkov neustále rozširuje o zariadenia, ktorých prevádzka je založená na využívaní obnoviteľných zdrojov energie. Patria medzi ne, okrem iného, tepelné čerpadlá vzduch-voda pre ústredné vykurovanie a ohrev vody.

 

Prečo tepelné čerpadlo?

Jednotka získava až 80 % energie zo vzduchu na vykurovanie, chladenie a ohrev teplej vody. Prevádzka tepelného čerpadla vzduch-voda je založená na kompresore a chladive, ktoré prenáša energiu zo vzduchu do vody, ohrieva ju podľa potreby a dodáva do budovy.

  • Monoblok – V prípade monoblokových tepelných čerpadiel sú všetky komponenty umiestnené v jedinej kompaktnej jednotke. Vďaka tejto konštrukcii môže montáž vykonávať aj inštalatér, ktorý nemá certifikáciu pre prácu s chladivami.
  • Pre nové a modernizované budovy – Tepelné čerpadlá novej generácie podporujú široký rozsah teplôt teplovodného vykurovania. Vďaka tomu sú vhodné pre nízkoteplotné systémy s podlahovým vykurovaním rovnako ako pre stredno-teplotné radiátorové systémy.
  • Výhody po celý rok! - Tepelné čerpadlo ponúka výhody po celý rok, pretože môže plniť niekoľko funkcií, t.j. môže byť použité nielen na vykurovanie priestorov, ale aj na ohrev teplej vody alebo v lete na chladenie.
  • Zníženie nákladov na vykurovanie a ohrev vody – Vykurovanie je v porovnaní s tradičným elektrickým kotlom až štyrikrát lacnejšie.
  • Nižšia uhlíková stopa – Energia z tepelných čerpadiel je jedným z ekologicky najšetrnejších riešení, ktoré sú k dispozícii.

 

Teplo s dotáciou

Tepelné čerpadlá značky Termet vďaka svojim vynikajúcim technickým parametrom spĺňajú kritériá aktuálnych dotačného programu. Môžete si, preto byť istí, že sa rozhodujete správne, a že sa staráte o životné prostredie pre seba aj svojich blízkych. Zelená domácnostiam 
     

Zelená domácnostiam je komplexný program zameraný okrem iného na podporu ekologického vykurovania tepelnými čerpadlami, ako individuálnych nových aj rekonštruovaných rodinných domov, tak aj na centrálne vykurovanie bytových domov. Spolufinancované investície zahŕňajú nákup/inštaláciu tepelného čerpadla typu vzduch-voda s príslušenstvom, akumulačnej nádrže, zásobníka teplej vody s príslušenstvom. Tepelné čerpadlá Termet Heat Gold sú ideálne pre nízkoteplotné aj stredno-teplotné vykurovanie - spĺňajú teda požiadavky programu Zelená domácnostiam.

 

Garancia dlhej životnosti

Tepelné čerpadlá značky Termet sú vysoko spoľahlivé. Istotu rýchleho riešenia v prípade nepríjemností vám zaistia naši špecializovaní servisní technici. Našu starostlivosť však neobmedzujeme iba na bežné opravy. Vstúpte s nami do sveta výnimočných záruk, ktoré vám umožňujú predĺžiť obdobie istoty až na 7 rokov. Táto exkluzívna záruka je istotou spoľahlivosti technológií a jednotlivých komponentov, ktoré vo svojich produktoch používame. A aby toho teda nebolo málo, predĺžená záruka sa týka celého tepelného čerpadla nielen vybraných častí!

 

Celú ponuku tepelných čerpadiel, akumulačných nádrží a zásobníkov TÚV značky Termet nájdete TU.

V prípade záujmu o tepelné čerpadlá, akumulačné nádrže a zásobníky TÚV značky Termet, kontaktujte, prosím, naše obchodné oddelenie – tel. +420 548 428 080.

Nie ste si istí, ktorý model tepelného čerpadla z radu Termet Heat bude vhodný pre váš dom? Obráťte sa na našich poradcov a tí vám pomôžu s výberom – technická podpora – tel.: +420 602 441 920.

 

  

NAPÍŠTE NÁM
* povinné údaje
Zavrieť

Prihlásenie

Získajte k nákupu nad 50€ fľašu vína zadarmo