Predstavujeme METALIU 54

Naša spoločnosť Novaservis prichádza s novým produktom, ktorý vhodne zapadá do nášho moderného Konceptu ECO, pretože prináša nielen úsporu do rozpočtu, ale aj priaznivé dopady na životné prostredie. Metalia 54 je produktový rad vodovodných batérií, ktorý ponúka celú škálu variantov pre každú domácnosť.

S týmto novým radom sa Novaservis posúva ešte ďalej v oblasti úsporných technológií. Metalia 54 nie je iba jedným produktom, ale celým produktovým radom zahŕňajúcim stojankové, drezové, sprchové a vaňové batérie. Celkom ponúkame 20 produktov, ktoré spĺňajú potreby každého zákazníka.

Hlavnou devízou tohto produktového radu je vysoká úspora vody. Stojankový variant umývadlovej batérie dokáže ušetriť až 60% vody, čo nie je len ekonomický, ale aj ekologický počin. Vďaka tomu Metalia 54 nielen šetrí peniaze, ale taktiež prispieva k ochrane nášho životného prostredia.

Kľúčové výhody Metalia 54:

  • Český výrobok s predĺženou zárukou: Všetky produkty tohto radu sú českej výroby a zákazníci môžu očakávať kvalitný servis až do domu a predĺženú 7-ročnú záruku.
  • Extrémne nízky prietok: Stojankové umývadlové batérie majú prietok iba 6 litrov za minútu, zatiaľ čo štandardný prietok je 15 litrov za minútu. Sprchové a vaňové batérie s príslušenstvom potom ponúkajú prietok iba 8 litrov za minútu oproti štandardným 18 litrom za minútu.
  • Technologické inovácie: Väčšina batérií z tohto produktového radu je vybavená úsporným aerátorom či sprchou, ktorá minimalizuje spotrebu vody.

Metalia 54 predstavuje ďalšie naše ukotvenie v oblasti úsporných vodovodných batérií. S inovatívnymi technológiami a udržateľným prístupom sa stáva nenahraditeľným prvkom každej modernej domácnosti.

 

 

NAPÍŠTE NÁM
* povinné údaje
Zavrieť

Prihlásenie

Získajte k nákupu nad 50€ fľašu vína zadarmo