Inšpirujte sa čiernou

Všetci trávime vo svojej kúpeľni veľa času, takže si právom prajeme, aby bola priestorom nielen účelným, ale aj krásnym, kde bude radosť relaxovať. Nádherné miesto z nej môže urobiť napríklad jedinečný tvar vane, moderný dizajn toalety či elegantné umývadlové skrinky.

Moderné kúpeľne môžu pre rôznych ľudí znamenať rôzne veci, ale všeobecne povedané, keď hovoríme o modernom designe, často sa vyskytujú koncepty postavené na podobných princípoch: geometrických tvaroch, neutrálnych alebo základných farbách, malých či žiadnych dekoratívnych ozdobách a prírodných materiáloch…

Existuje celá rada inšpiratívnych kúpeľňových trendov. Nás uchvátila čierna. Nechajte sa tiež inšpirovať.

Ak chcete dosiahnuť moderného designu kúpeľne s nadčasovou príťažlivosťou, použite na steny a podlahu čierny mramor. Mramor je totiž synonymom pre moderné kúpeľne a existuje mnoho spôsobov, ako ho preniesť do kúpeľne bez ohľadu na rozpočet. Môžete investovať do naozaj krásnych mramorových dosiek, ktoré hladko pokryjú steny alebo podlahu celej Vašej kúpeľne, alebo sa môžete rozhodnúť iba pre mramorové dlaždice vo svojom sprchovom kúte. Ak pracujete s menším rozpočtom, existuje množstvo dlaždíc s mramorovým efektom, ktoré Vám poskytujú podobný vzhľad za štvrtinovú cenu.

Nábytok zo svetlého dreva prinesie toľko potrebný dotyk svetla, farieb aj organického pocitu.

Sanitárna keramika nemusí byť nevyhnutne vždy len biela. Tmavá čierna pracovná doska so zapusteným umývadlom poskytne dostatok priestoru pre všetky drobné nevyhnutnosti, ktoré určite patria do každej kúpeľne.

Osvetlenie je dôležitou súčasťou pri navrhovaní Vašej kúpeľne, pretože svetlo môže úplne zmeniť náladu celého priestoru. Aj tým najjednoduchším a najchladnejším kúpeľniam dokážeme dodať zvláštnu útulnú žiarivosť. Jemný efekt zase dodá obvodové LED osvetlenie.

Metalia 58 black - dizajnová rada inovatívnych vodovodných batérií umožňuje väčší komfort obsluhy, ale tiež úsporu nákladov a vody.

Veľkú pozornosť by ste mali venovať aj výberu vodovodných batérií a doplnkov. Farebne a vzhľadovo by mali korešpondovať s ostatnými tvarmi použitými v interiéri. Okrem designu by mali mať vysokú kvalitu, bezpečnosť a jednoduchú údržbu. A práve tieto požiadavky do bodky spĺňajú vodovodné batérie METALIA 58, ktoré je možné do Vašej vysnívanej kúpeľne voliť v modernom čiernom prípadne klasickejšom chrómovom prevedení.

Samozrejmosťou je použitie odolných a bezpečných ovládacích keramických kartuší, ktoré sú srdcom každej vodovodnej batérie METALIA 58. O kvalite kartuší určite svedčí aj ich predĺžená záruka 7 rokov.

Čo sa použitia a umiestnenie týka, na výber máte umývadlové batérie, bidetové batérie, vaňové či sprchové nástenné batérie, ale aj napríklad podomietkové či termostatické batérie.

Ak dávate prednosť českým výrobcom a výrobkom, určite Vás poteší, že tieto vodovodné batérie sú z našej produkcie - teda českého výrobcu vodovodných batérií Novaservis s výrobným závodom v Znojme.

Vodovodné batérie METALIA 58 si svojou spoľahlivosťou, priaznivou cenou a atraktívnym dizajnom získali veľa zákazníkov a odvážne konkurujú aj renomovaným zahraničným značkám.

Či už sa necháte inšpirovať našou "čiernou kráskou" či úplne iným konceptom, želáme Vám, aby sa Vaša kúpeľňa stala zhmotneným snom a miestom, kde sa Vám bude vždy dobre relaxovať.

Metalia 58 black - dizajnová rada inovatívnych vodovodných batérií umožňuje väčší komfort obsluhy, ale tiež úsporu nákladov a vody. 

 

NAPÍŠTE NÁM
* povinné údaje
Zavrieť

Prihlásenie

Získajte k nákupu nad 50€ fľašu vína zadarmo