Stoláreň

Spoločnosť Novaservis je jedným z najväčších predajcov vodovodných batérií a kúpeľňových doplnkov v Českej republike a na Slovensku. Je súčasťou silnej medzinárodnej skupiny FERRO s viac ako 30 rokmi skúseností v obore.

Pre nás, ako pre výrobcu vodovodných batérií a kúpeľňových doplnkov sú typickými výrobnými oddeleniami skôr brusiareň, galvanovňa, obrobňa, výroba a kompletizácia a pod., ale veľmi dôležitou divíziou je aj naša stolárska dielňa.

Vďaka našej stolárni a jej výstavným panelom si môžete naše výrobky komfortne prezrieť ako u našich obchodných partnerov, tj v maloobchodných predajniach či vo veľkých hobby marketoch, tak aj v našich podnikových predajniach, ktoré sú Vám k dispozícii v Brne či v Znojme, alebo v našom showroome v Senici. Vďaka stolárni sú naše výrobky prehľadne predstavené v miestach predaja, ale aj na výstavách a veľtrhoch v tuzemsku aj zahraničí.

Showroom Senica Showroom Senica Showroom Senica    

 

 

 

Pri výrobe nábytku pracujeme výhradne s laminom. To je jedným z najpoužívanejších a zároveň cenovo najdostupnejších materiálov, ktorý nielen interiérovému nábytku dodá elegantný vzhľad. Používame 4 najobľúbenejšie moderné farebné odtiene – lesklá biela, matná biela, antracitová a šedá. Pracujeme výhradne s laminom s hrúbkou 18 mm, čo zaisťuje dostatočnú pevnosť a eliminuje jeho prehýbanie

Čo je lamino?
Lamino je povrchovo upravená drevotriesková doska, ktorá je ozdobená dekoratívnym laminovacím papierom a obvykle zaliata melamínovou živicou. Lamino je teda všeobecný názov pre drevotrieskovú dosku povrchovo dokončenú fóliou. Bežne sa pre tento materiál používa skratka LTD (laminátová triesková doska). Lamino je oteruvzdorné, stálofarebné a odolné voči krátkodobej vlhkosti. Bočné hrany dosiek sú dokončené ABS plastovou hranou, ktorá chráni dosky pred mechanickým poškodením, ale aj pred pôsobením vlhkosti na materiál. Lamino je ideálnym materiálom na výrobu cenovo dostupných poličiek, skriniek, ale aj obývacích stien a ďalšieho nábytku.

 

Výstavný panel  Výstavný panel Výstavný panel Výstavný panel Výstavný panel 

 

NAPÍŠTE NÁM
* povinné údaje
Zavrieť

Prihlásenie

Získajte k nákupu nad 50€ fľašu vína zadarmo